close icon
page-title
Za duży na bajki 2
Za duży na bajki 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Za duży na bajki 2
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Pokromski Studio

Za duży na bajki 2 CDA • Cały film • Lektor PL

star6.3
12Ocen
date2024
date1h 37m
loader

Za duży na bajki 2 Recenzje

 • avatar

  Kokolonso092

  |8 godziny temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  ActionHero

  |4 dni temu
  Rozczarowuje, niestety spodziewałem się czegoś lepszego
 • avatar

  LukasPicasso

  |7 dni temu
  Chipsy 👍 Popcorn 💬
 • avatar

  FlickFanatic

  |9 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  Gajdek12

  |12 dni temu
  Mama potwierdza że to gniot prawie tak jak ta nowa fryzurka co każdy ma teraz mullet ha tfu
 • avatar

  FlickFlair

  |13 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  Ms_Paulla

  |14 dni temu
  Poleciłbym tacie on lubi takie mocne akcenty ale ja odpadam dla mnie too macz
 • avatar

  VintageVibes

  |14 dni temu
  Nie taki jak myślałam

Za duży na bajki 2 Obsada

Spis treści

Jak zakończył się wątek z ojcem Waldka w filmie?

Jedną z kluczowych nici fabularnych w kontynuacji hitu Zbyt duży na bajki była historia poszukiwań ojca Waldka przez chłopca i jego przyjaciela Staszka. Waldek, dowiedziawszy się przypadkiem, że jego ojciec - który przed laty porzucił rodzinę - mieszka gdzieś w okolicach Tatr, postanawia nie tylko go odnaleźć, ale także poznać powody tej bolesnej decyzji. Wyruszywszy wraz ze Staszkiem na niebezpieczną wyprawę, bohaterowie przeżywają wiele przygód i niespodziewanych zwrotów akcji.

Kulminacyjny moment tej wątku nastąpił, gdy Waldkowi i Staszkowi udało się w końcu natrafić na ślad zaginionego ojca. Chwile spędzone z dawno niewidzianym krewnym obfitowały w emocje, zadawane pytania i oczekiwane odpowiedzi. Finalne rozwiązanie tej zagadki stanowiło ważny element filmu, rozwijający relacje między bohaterami i rzucający nowe światło na ich doświadczenia. Cały film Za duży na bajki 2 online można obejrzeć na legalnych platformach streamingowych, takich jak hdvod.film.

Image Za duży na bajki 2 film online

Co za przygody czekały na bohaterów w Tatrach?

Malownicze scenerie Tatr stały się tłem dla niezwykłych i niebezpiecznych przygód, jakie spotkały Waldka, Staszka i Delfinę w czasie wakacji. Górskie szlaki, strome zbocza i dzikie ostępy zadawały ciężką próbę dziecięcej przyjaźni i wymuszały na trójce przyjaciół ścisłą współpracę.

Podczas górskiej wędrówki przyjaciele nieoczekiwanie wpadli w sam środek przestępczego spisku, zostali świadkami działań grupy przemytników, a nawet przez jakiś czas byli przez nich przetrzymywani. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, a ich ciotka i opiekunka - ku swemu niezadowoleniu - musiała szukać pomocy u nieprawdopodobnych sojuszników. Cały film Za duży na bajki 2 z lektorem pl można legalnie obejrzeć m.in. na hdvod.film.

Gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 2024 za darmo?

Jedyną legalną opcją obejrzenia w Polsce całego filmu Za duży na bajki 2 za darmo jest skorzystanie z oferty platform VOD, które udostępniają produkcję w modelu otwartym lub po wykupieniu abonamentu. Jedna z takich możliwości to hdvod.film - serwis, na którym Za duży na bajki 2 z napisami pl będzie można obejrzeć kilka tygodni po premierze kinowej.

 • Platforma ta oferuje dostęp do treści w wysokiej jakości HD i zawiera bogaty wybór nowości filmowych.
 • Użytkownicy mogą skorzystać z okresu próbnego lub wykupić abonament, aby cieszyć się pełnym dostępem do biblioteki.
 • Oprócz hdvod.film istnieje kilka innych znanych serwisów VOD, które wkrótce powinny udostępnić Za duży na bajki 2 po polsku w swojej ofercie.

Sekretna misja Delfiny w górach – udało się ukryć niepokojące wydarzenia?

Podczas gdy Waldek i Staszek poszukiwali ojca chłopca w Tatrach, nastoletnia Delfina stanęła przed nie lada wyzwaniem. By chronić przyjaciół przed kłopotami, musiała zatuszować ich zniknięcie przed mamą Waldka i jej nowym partnerem. Kreatywna nastolatka musiała wykazać się nie lada sprytem i pomysłowością, by uknuć wiarygodną historyjkę wyjaśniającą nieobecność chłopców.

Niestety, gdy okazało się, że Waldek i Staszek wpadli w poważne tarapaty podczas swojej eskapady, sytuacja znacznie się skomplikowała. Mimo wszelkich starań, Delfinie nie udało się dłużej ukrywać prawdy przed dorosłymi. Ostatecznie musiała zwierzyć się ze wszystkiego, wzbudzając tym samym ogromne obawy o bezpieczeństwo przyjaciół. Cały film Za duży na bajki 2 online dostępny będzie wkrótce m.in. na hdvod.film.

Image Za duży na bajki 2 2024

Dlaczego warto obejrzeć hitową produkcję Pokromskiego Studio?

Kontynuacja złotego hitu kinowego Za duży na bajki to po prostu doskonała rozrywka dla całej rodziny. Film doskonale łączy ciekawe przygodowe wątki z lekkością i humorem, które sprawiają, że nawet poważne tematy są podane w lekki, zabawny sposób. Wspaniała chemia między młodymi gwiazdami, ich niesamowite żarty i perfekcyjny timing komediowy gwarantują świetną rozrywkę.

Jednocześnie Za duży na bajki 2 porusza ważne tematy rodzinne – relacje między dziećmi a rodzicami, problemy dorastania, wyzwania związane z porzuceniem rodziny. Pokazuje, jak ważne są przyjaźń, miłość i wzajemne zaufanie. Wszystko to zapakowane jest w atrakcyjną przygodową oprawę pełną zwrotów akcji i zaskakujących perypetii bohaterów. Cały film Za duży na bajki 2 z lektorem pl można obejrzeć na platformach VOD, takich jak hdvod.film.

Zaangażowanie gwiazd w nową produkcję

Kolejną zachętą do obejrzenia Za dużego na bajki 2 jest z pewnością udział w nim ulubionych gwiazd. W głośną kontynuację zaangażowali się ci sami aktorzy młodego pokolenia, którzy oczarowali widzów w pierwszej części. Mogliśmy więc ponownie cieszyć się przezabawnymi kreacjami Waldka, Staszka, Delfiny i innych, wyrażanymi przez ten sam, genialny zespół odtwórców. Oprócz nich na ekranie pojawili się też znakomici artyści starszego pokolenia.

Kto zagrał w kontynuacji Zbyt dużego na bajki?

Prawdziwą gwiazdą przygodowej komedii Za duży na bajki 2 jest niezawodny duet świetnych aktorów dziecięcych. W rolach Waldka i Staszka powrócili Tomasz Zduń oraz Maciej Karaś, którzy już w pierwszej części wzbudzili ogromny entuzjazm wśród widzów. Olbrzymie brawa należą się również Zuzannie Jara, utalentowanej odtwórczyni roli Delfiny.

Na ekranie nie zabrakło również dorosłych sław. Obejrzeć mogliśmy znakomitych aktorów Dorotę Kolak, Tomasza Kota, Marlenę Arną oraz Rafała Mohra. Obsada komedii składała się głównie z tych samych artystów, którzy zachwycili publiczność w oryginalnym Zbyt dużym na bajki. Ich wspaniała chemia i wyborne komediowe umiejętności pozostały kluczowym atutem również w kontynuacji. Za duży na bajki 2 z napisami pl można będzie wkrótce oglądać na serwisach VOD, między innymi na hdvod.film.

Podobne filmy do Za duży na bajki 2

Jacek Kucharski

Jacek Kucharski

Witaj! To ja, pasjonat kina i seriali, który stworzył ten wyjątkowy portal. Tutaj każdy artykuł, recenzja czy dyskusja to podróż przez światy wyobraźni i emocji, jakie oferują produkcje audiowizualne. Moją misją jest dzielenie się spostrzeżeniami, analizami i refleksjami, by każdy mógł odkryć coś nowego w magicznym świecie filmu i telewizji. To nie tylko portal - to społeczność, gdzie wspólnie odkrywamy różnorodność ekranowych historii. Dołącz do naszej podróży przez świat kinematografii!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12

Udostępnij